REKLAMACJE I ZWROTY

Gwarancja i serwis

Wszystkie produkty są objęte 24 miesięczną gwarancją.

Reklamacje

Reklamację można zgłaszać telefonicznie lub drogą elektroniczną:

tel. 32 223 11 86

tel. 503 085 266

e-mail:  [email protected]

Reklamowany produkt należy odesłać na następujący adres:

PTF Polska
ul. Nowozachęty 14
41-407 Imielin

 

Zwrot produktów

 Zgodnie z Ustawą z 30.5.2014 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny"klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od zawarcia umowy, konieczne jest poinformowanie sklepu o swojej decyzji od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pocztą lub pocztą elektroniczną). Informację o odstąpieniu można sporządzić na formularzu dostępnym pod tym linkiem. FORMULARZ ZWROTU

Bezpośrednie koszty zwrotu towaru pokrywa kupujący.

Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, sklep niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, zwraca konsumentowi koszty zakupu  sprzedawanego produktu (tj. wartość towaru oraz koszt najtańszej możliwej wysyłki dostępnej przy sprzedaży produktu). Zwrot nie obejmuje kosztów demontażu oraz pakowania.

W przypadku wyboru przez kupującego innego niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia towaru, oferowanego przez sklep, sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium