O NAS

 

PTF Polska to wiodący producent tuneli foliowych oraz szklarni poliwęglanowych w Polsce.

Nasze produkty są na rynku już od blisko 10 lat a swoje początki zawdzięczamy zamiłowaniu do ekologicznych przydomowych upraw. Wszystkie nasze szklarnie powstają od podstaw w Polsce, dzięki czemu mamy dokładny wgląd w jakość materiału użytego do produkcji. Istotne dla nas jest aby dostarczyć Państwu produkt, który będzie jak najbardziej ekologiczny i przyjazny środowisku dbając jednocześnie o komfort pracy przy roślinach. Naszym głównym celem jest aby korzystanie z naszych szklarni było dla Państwa przyjemnością a uprawy były jak najbardziej owocne.

Testy i ustalenia z projektantami.

W fazie projektu nasze produkty przechodzą szereg testów i ustaleń z projektantami oraz ze specjalistami z dziedziny budownictwa użytkowego.

 

 

Wygodna i czytelna instrukcja obsługi dla każdego.

Postawiliśmy sobie również za cel prostotę montażu naszych produktów. Do każdego dołączona jest instrukcja obsługi z ilustracjami krok po kroku. Z podpowiedziami na co zwrócić uwagę przy montażu oraz o potrzebnych narzędziach.

Dostosowanie produktów do potrzeb Klientów.

Dzięki temu, iż cała produkcja odbywa się pod naszym czujnym okiem, możemy  dostosowywać produkty do potrzeb naszych klientów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby nasze szklarnie były jak najwyższej jakości.

 

 

Precyzja wykonania i najwyższa jakość.

Precyzyjny zgrzew maszynowy wykonywany w naszej firmie korzystnie wpływa na szybkość montażu folii ogrodniczej na konstrukcji przez klienta. Dzięki możliwości indywidualnego zgrzewu możemy wyjść naprzeciw wymaganiom naszych klientów i wykonać zlecenie zgodne z wytycznymi klienta.

Trwałość na lata.

Każdy nasz produkt wykonany jest z profilu PCV, metalowych ocynkowanych oraz złączek polipropylenowych. Materiał został dobrany tak aby posłużył każdemu użytkownikowi wiele lat.
Odpowiednio skomponowany skład zapewnia odporność na różnice temperatur w okresie letnim oraz zimowym, dodatkowo jest on odporny na promieniowanie UV. Profil o przekroju 30mm zapewnia trwałość konstrukcji a jej modułowość korzystnie wpływa na stabilność.

 

 

Wyjątkowa estetyka i wygląd zewnętrzny.

Dach dwuspadowy nie tylko wpływa korzystnie na pracę w szklarni ale znacznie wpływa na estetykę oraz wygląd zewnętrzny całości.

Certyfikatu TUV Rheinland

Zwieńczeniem naszych dokonań jest uzyskanie Certyfikatu TUV Rheinland "Bezpieczeństwo-Produkcja kontrolowana".

 

   

 

 

Sprawdź naszą bogatą ofertę już teraz wybierając interesujące Cię kategorie produktów: 

 

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji: 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl